fbpx
Log In

ЯК притягнути ГРОШІ?

Хочу дати вам кілька важливих кроків на шляху до фінансового благополуччя.

Перше, що я хотів би, щоб ви зробили — це чесно відповіли собі на питання: Для чого вам потрібні гроші?

Самі по собі гроші не є метою і відправляти запит Всесвіту, не розуміючи навіщо вони вам — неправильно.

Тому перший крок буде такий:

ЦІЛІ

Сядьте і запишіть докладно всі матеріальні цілі, які вас цікавлять найближчим часом. Сильно можна не економити, але й про яхти-літаки краще не писати (якщо тільки ви вже не є їх власником). Будьте реалістичні.

Можете писати все, починаючи від нової пари чобіт, і закінчуючи машиною, квартирою, навчанням дітей. Коли у вас будуть реальні цілі — фінансовий потік піде до вас легше і швидше.

УСТАНОВКИ

Подумайте про ті установки, що є у вас в голові на даний момент.

Фрази «У мене немає грошей», «Грошей знову не вистачає», «Це мені не по кишені» — вам знайомі?

Якщо так — терміново міняємо їх. Робимо це так:

Виписуємо всі ті негативні установки, що у вас є зараз, на листок паперу, викреслюємо і робимо їм заміни.

ПРИКЛАД:

Замість «У мене немає грошей» пишемо «Мені вистачає фінансів на всі мої потреби».

Всі ті нові позитивні установки, які ви виписали, потрібно тепер щільно поселити у вашій голові. Для цього ви повинні крутити їх мінімум по 5 хвилин кожен день.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Підкріпіть свої установки уявними образами. Уявляйте картинку, як легко ви віддаєте і отримуєте гроші, як купуєте все ті речі, які потрібні вам. Візуалізацію можна робити перед сном або в будь-який інший час, коли ніхто не турбує вас.

ПОДЯКА

Закріпіть результат вдячністю. Дякуйте за все, що у вас зараз є, за ​​все, що ви хочете отримати, і навіть за ті труднощі, які відчуваєте.

Хочу також розповісти про деякі формулювання, які повинні бути для вас просто забороненими, щоб уникнути нехороших ситуацій.

Ніколи не просіть просто абстрактну суму грошей, не розуміючи навіщо вона вам потрібна.

Посилаючи Всесвіту запит «Хочу легко і швидко отримати мільйон» ви ризикуєте його-таки отримати, але невідомо якою ціною. Це може бути авто- або авіакатастрофа, теракт, що завгодно, де ви отримаєте гроші легко і швидко, тільки за страховкою. У Всесвіті адже немає понять «Добре» або «Погано». Ви попросили легко і швидко — вона виконала. Так що будьте обережні з такими запитами, бережіть себе і своїх близьких.

Ідеальний варіант — просити гроші під певні цілі. Для максимально безпечного виконання вашого бажання формулюйте свій запит наступним чином: «З вдячністю приймаю від Всесвіту 50 тисяч гривень на новий холодильник. Нехай моє бажання здійсниться легко для мого і загального блага ».

Другий важливий момент:

для Всесвіту не існує частки НЕ. Всі ваші формулювання, як наприклад: «Я більше не бідую», «У мене немає боргів» — будуть виконуватися рівно навпаки!

Замінюйте їх так, щоб частинки НЕ (НІ) в реченні не було. Замість «Я не бідую» підійде «У мене завжди є гроші на все мої потреби».

Карта Бажань і гроші — якщо ви їх туди вклеюєте — будьте обережні з картинками пачок грошей, рукою з грошима, а так само такі популярні в інтернеті картинки, де гроші сипляться на голову.

Всі ці картинки можна трактувати двояко — гроші, які падають вам на голову, можуть виявитися позаплановими видатками, рука з грошима може не віддавати вам гроші, а забирати їх, і так далі.

Тому якщо все ж вам дуже хочеться наклеїти грошову картинку — зробіть там приписку, наприклад: «Я легко віддаю і отримую гроші».

Щоб у вас не було такої проблеми, як довго виконувати бажання — не заважайте вищим силам. Якщо ви будете надмірно хвилюватися, переживати, надавати цьому великого значення — ви ризикуєте надовго загрузнути в цьому болоті.

Схема дуже проста: СПОЧАТКУ змінюється ваша  свідомість — ПОТІМ змінюється ваша реальність.

Наберіться терпіння, приберіть страх і сумніви — в цьому світі всього повно і всього всім вистачить! Розслабтеся і робіть свою справу, все саме до вас прийде, і чим простіше ви до цього ставитеся, тим швидше це трапиться.

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
151