fbpx
Log In

Як позбутися боргів і кредитів

Отже, сьогодні поговоримо про борги і кредити.

Ваші борги будуть обтяжувати вас рівно стільки, скільки ви будете фокусувати на них свою увагу.

З ними діє той же принцип, як і з шкідливими звичками або зайвою вагою: міняєте фокус уваги і проблема зникає.

Поки ви усіма думками концентруєтесь на своїх боргах і як їх швидше роздати — ви розсіюється дорогоцінну енергію не туди, куди потрібно. Ще й енергетичне випромінювання ваше відповідає стану вічного боржника. А це означає, скільки б ви не роздавали свої борги — завжди будуть з’являтися нові, адже подібне притягує подібне. І вирватися з цього кола можна тільки одним способом — змінювати своє енергетичне випромінювання, перемикати себе на щось інше.

На що можна поміняти фокус уваги у випадку з боргами? Звичайно ж на збільшення доходів! Всю свою енергію і всю силу думки ви повинні направити на те, що ваших доходів ВИСТАЧАЄ для самого що не є комфортного життя. А це означає, що і борги свої покрити ви зможете легко. Тому не поспішайте з формулюваннями «закрити кредит швидше», «розрахуватися з боргами».

Винятки — коли борг треба віддавати ось прямо зараз, а грошей на це немає. Тоді підбирайте коректне формулювання, наприклад: «З вдячністю приймаю ось таку суму, необхідну мені для закриття боргу, нехай моє бажання здійсниться для мого і загального блага!».

Друга частина цієї фрази дуже важлива для таких формулювань. Адже, якщо ви, наприклад, купили машину в кредит і просите Всесвіт допомогти вам швиденько цей кредит закрити — здійснитися це може різними способами. Наприклад, машина потрапила в ДТП, а сумою страховки ви цей кредит і закрили.

Моя рекомендація — думати про цілі, не зв’язані з кредитами.

Повірте, як тільки ви зміните увагу на щось дійсно важливе і цінне для вас, сфокусуєтесь на цікавій справі і збільшенні доходу, то свої кредити і борги ви спочатку просто перестанете відчувати, а потім і зовсім не помітите, як уже все виплатили.

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
180