Як вам розбагатіти. Історія успіху

Старт 8-го потоку:

9 Листопада 2020 року.

Забронювати

Як керувати грошима і створити власну стратегію багатства

Практичний 5 тижневий курс

Mindhacking
Гроші, цілі і успіх: як досягти і втримати ОНЛАЙН-КУРС

Забронювати місце*

* Кількість місць обмежена

Що ви отримаєте на курсі

Ви дізнаєтеся відповіді на найважливіші питання

Програма

1 блок. Фінансова піраміда і рівні доходів

Ми детально розберемо соціальні рівні життя і основну мотивацію. Ви визначте свій поточний грошовий рівень і поставите перед собою нові фінансові завдання.

2 блок. Фінансова безпека та установки на багатство

Ми розглянемо ваші особисті стратегії фінансової безпеки, навчимося правильному фінансовому планування і розберемо рух грошових коштів у вашому житті.

3 блок. Стратегії багатства і бідності

Ми вивчимо стратегії бідності і їх причини: почуття провини, сорому і ваші страхи; проаналізуємо стратегії достатку і примноження грошей, які ви відразу ж почнете вбудовувати в своє життя.

4 блок. Переконання і навички заможних людей

На цьому занятті ми почнемо детально розбирати всі помилки, пов'язані з фінансами, змінювати грошові переконання, навчимося не потрапляти в ментальні пастки і створювати для себе ресурсний стан.

5 блок. Цінності і мотиви заробляння грошей

Після всіх трансформацій ми розберемо фінансову систему, визначимо ваші індивідуальні способи заробляння грошей і забезпечення постійного фінансового приросту.

6 блок. Основи фінансового планування

З нашою допомогою ви поставите собі об'єктивні фінансові цілі, звільнитеся від невдалих стратегій і почнете вбудовувати в себе стратегії фінансового успіху.

7 блок. Самосаботаж / вторинні вигоди / страхи

Це заняття присвячене ефективності прийнятих рішень при мінімум дій, спрямованих на результат. Ви навчитеся відокремлювати страх, самосаботаж і робити його вашим союзником .

8 блок. Вибудовування власної фінансової системи

На цьому рівні ми починаємо швидко розвивати успіх, вистоюючи нову фінансову систему на роки вперед. Ви опануєте інструмент трансформації свого фінансового мислення і використання ресурсів для своїх надзавдань.

9 блок. Потреби і цілі

Ми детально розберемо, як ставити цілі щоб вони досягалися.
Не важливо якої величини ця ціль для вас, зараз вона вам важатиметься неможливою, після курсу просто займатиме певний час

10 блок. Фінансовий план особистого збагачення

Ми закінчимо тренінг вашим персональним фінансовим планом
на три роки, після чого ви самі зможете його коригувати і доповнювати.

Фінансовий результат
проходження програми:

90% учасників окупають вартість свого пакета безпосередньо в період проходження тренінгу за рахунок відкриття нових можливостей.
Чемпіон тренінгу окупив тренінг в 25 разів. І мова не про базовий пакет.

Звідки я все це знаю
Або як з'явився цей тренінг

Варіанти участі
Виберіть зручний вам!

Назва модуля Ціна Старт Стандарт Супер VIP
Доступ до прямих трансляцій і записів курсу (10 вебінарів в живій трансляції по 1,5-2,5 години + відеозаписи на платформі) 2 400
Робочий зошит учасника по фінансовій діяльності в комплекті
Планувальник витрат і доходів для фізичних осіб 1 000
Безкоштовна участь в наступних потоках по вашому пакету безцінно
Доступ в закриту групу у facebook з додатковими матеріалами та порадами в комплекті
Підтримка, відповіді на питання і рекомендації з тренінгів на навчальній платформі і загальному чаті в комплекті
Численні бонуси від тренера в комплекті
Конспект основних тем курсу з описом і вправами в комплекті
Щотижневий розбір домашнього завдання кожного учасника (10 он-лайн зустрічей) 2 000
Пакет додаткових матеріалів по НЛП 4 500
Персональна сесія по складанню фінансового плану (2,5 годин) 2 500
Персональна сесія за підсумками курсу (15 годин) 2 500
Персональний навчальний план розвитку на 2020 рік 3 000
Персональна робота з учасником по досягненню фінансових цілей під час всього курсу з тренером та психологом 6 000
Персональне опрацювання завдань під час всього курсу з тренером в комплекті
Індивідуальні завдання, опрацювання і розбір результатів під час всього курсу з тренером в комплекті
Індивідуальна програма зростання фінансового добробуту учасника 4 000
Безкоштовна участь у ВІП-групі по закінченню курсу 5 000
Індивідуальна робота із тренером (2 годину в тиждень під час всього тренінгу) 6 000
Річний супровід по фінансам і психологічним завданням (40 годин/рік ) 10 000
Знижка до 7 листопада

34%

39%

59%

Ціна до 8 листопада

1500 грн.

3500 грн.

6 500 грн.

Результати попередніх потоків

  • Знайшли додаткові цікаві проекти 56%
  • Отримали кар'єрне підвищення 20%
  • Вийшли у фріланс або відкрили власний бізнес 12%
Дохід учнів збільшився:
  • в 1,5 раза 27%
  • в 2 раза 15%
  • в 2-3-5 раз 23%
  • Розібралися в своїх фінансових стратегіях і став краще зними управляти 40%
  • Змінили вид діяльності на більш цікавий 20%
  • Поміняли компанію / напрямок на більш перспективні 31%

Курс пройшли 50+ людей. «mindhacking» має психологічну основу. У різний час курс проходили наймані співробітники, самозайняті експерти, керівники середньої і вищої ланки, топ-менеджери, та підприємці різних рівнів.

Спектр доходів учасників коливається від 10 000 гривень до 250 000 гривень в місяць. Всіх їх об'єднує мета пропрацювати обмеження в сфері грошових відносин, і вийти на новий фінансовий рівень.

Формат заходу

8 тижнів навчання

Тренінг складатиметься з 3-х базових блоків по 3 заняття в кожному, які проведуть вас крок за кроком до побудови особистої стратегії управління фінансами, і завершаться додатковим аж 10-им заняттям зі складання особистого фінансового плану на три роки.

Підтримка від тренера

Доступ в закритий сервіс з додатковими матеріалами, порадами, відповідями на питання. Численні бонуси, робочі матеріали і індивідуальні рекомендації кожному учаснику.

Гарантований результат

Кожен учасник програми може проходити безкоштовно придбаний пакет необмежену кількість разів з новими потоками, покращуючи свої результати і розширюючи карту своїх можливостей. А за бажанням - взяти участь в Майстер-групі, де разом з експертами працювати за цільовим збільшення своїх доходів в колі підприємців і управлінців топ-рівня.

Робота з мисленням

"Гроші mindhacking" - тренінг про фінансове мислення. В результаті ви отримаєте не просто навички, а нові звички поводження з грошима, які виведуть вас на новий рівень доходу, допоможуть більше часу проводити з близькими, зайнятися своїм хобі і втілити свої найсміливіші мрії.

Практичний базис

Тренінг побудований не на теорії, а на досвіді мільйонерів, з якими мені пощастило поспілкуватися, детально вивчивши їх досвід фінансового росту, який допоможе вам знайти свою фінансову незалежність.

Відповіді на важливі питання

1 Чи витримаю я темп навчання?
Я побудував програму "Гроші mindhacking" таким чином, що складність завдань зростають поступово. При цьому з самого початку курсу учасники отримують більше сил і інтересу, що дозволяє додатково розібратися з іншими справами. Але навіть якщо ви щось не встигнете: у вас залишиться довічний доступ до вашого пакету і всі записи вашого потоку. Ви завжди зможете пройти програму повторно, без доплат і в будь-який час.
2 Який результат я отримаю?
Стосовно результату все залежить на якому рівні фінансів ви зараз знаходитеся якщо на рівні виживання і ваша зарплата наприклад 4000 грн. то ви зможете збільшити у два, три рази не більше бо ваші фінанси прямо залежать від ваших переконань, а у вас переконання на рівні 4000 грн. Зміните переконання підніметься рівень важиш фінансів.
3 Я все пропрацювала: страхи, обмеження, змінила роботу ... а толку нуль?
Ця програма спрямована на роботу з фундаментальною причиною проблем з грошима. Це сценарна причина. Вона у кожного своя особиста. Сценарій - це наші дії, які призводять до якого-небудь результату.
4 У мене дуже багато книг про гроші. Чим мені допоможе ваш тренінг?
У наш час у багатьох дійсно настає інформаційне перевантаження. Але будьте чесні самі з собою. Ви коли-небудь вивчали щось з безкоштовного матеріалу? А якщо вивчали - ви потім це впровадили в життя? Скоріш за все ні. І вся ця інформація так і буде роками лежати в пам'яті вашого комп'ютера. На ваші доходи це ніяк не вплине. На тренінгу «Гроші Алхімія» ви не будете нічого вивчати. Досить вже інформації! Пора застосовувати знання на практиці. Ваші результати з'являються від активних дій. Цим ми і займемося на тренінгу. Беремо, робимо і багатієм. Все просто. Ваші фінансові результати вас приємно здивують. Так що, ласкаво просимо.
5 У чому секрет багатих людей? Яких принципів вони слідують?
Розповім, як багаті люди керують своїми фінансами з практичної точки зору: на які показники дивляться, на що витрачають і як взагалі живуть.
6 Мені треба подумати.
Думайте. Ви маєте на це право. Але хіба вам не вистачило 20-30-40 років свого життя, щоб думати? Думати, а не робити? Успішних людей від неуспішних відрізняє саме те, що перші можуть швидко приймати рішення і не сумніватися. Майте сміливість визнати, що ви боїтеся поміняти своє життя. Якщо це так - залишайтеся краще там, де ви є. Швидше за все, нам не по дорозі. Хто вирішив - той діє і отримує феноменальний результат. Решта стоять на узбіччі цьому житті і думають ....

Хто веде
тренер курсу “Гроші ваша історія успіху ”

>
КОВТАЛО ОЛЕГ

Засновник декілька успішних бізнесів. В яктиві є декілька інтернет магазинів, SEO студія, і тренінгова компанія

Навчався у Браяна Трейсі, Ентоні Роббінса, Джона Гріндера, Бетті Еріксон, Стівена Гіллігена та інших всесвітньо визнаних експертів.

Відгуки про Онлайн курс
«Гроші ваша історія успіху»

Павло Шимков: «Дохід збільшився на кілька сотень (НЕ гривень)»

Досить цікаві техніки, які дали відчутний ефект відразу.

Приходив спочатку, з метою зміцнити свій фінансовий фундамент, щоб не втрачати, а могти примножувати зароблене; також частково зрозуміти, чим в глобальній перспективі я можу зайнятися.

У плані результатів: почав відкладати частину грошей на світле майбутнє, дохід збільшився на кілька доп. тисяч (НЕ гривень), потихеньку почав вибудовувати бізнес з людьми в команді.

 

 

Андрій Семенів: «Для себе виніс багато корисної інформації»

Замість передмови: проходженню тренінгу передували відвідини кількох майстер-класів від Олега на тему фінансового мислення, саме мислення тут ключове слово. З Олегом знайомий давно, і повчитися у нього чомусь новому було дуже цікаво. Тепер про сам курс. Дуже незвичайний мікс, робота з внутрішніми станами, мисленням, ілюзіями.

Про себе: мільйонером не став (поки), але для себе виніс багато корисної інформації, яку можу розділити на два типи. Перший мислення якщо не все, то дуже багато чого, відловив у себе, багато тарганів на цю тему, частину з них пропрацював, частина залишилася, але вони перестали бути «невидимими» ы коли вони починають керувати мною я розумію що я передав управління своїм тілом і повертаю його контроль. Другий поведінку, за допомогою завдань зрозумів для себе яка роль мені ближча і як я взаємодію в тій комірці в якій опиняюся. Для себе поки пріоритетним залишив ведення бюджету з плануванням витрат, а також відстеження обмежуючих переконань і роботи з ними.

 

Роман Бісерський: «Хочеш грошей - зроби так, щоб людина тобі їх віддав»

Дуже пізнавальний курс мені відкрилися очі як я помилявся стосовно грошей. Яж був як усі звинувачував когось а не себе у моїх проблемах були винні мій роботодавець який не хоче платити мені 1000 дол. зарплати як у Європі, а платить 6000 грн. Країна із цінами, кохана дружина яка все вимагає гроші на нові туфельки чи спідничку. А загалом я хочу сидіти на дивані і нічого не робити а тільки назначати винних. Хоча винен тут тільки я.

Коломієць Іван: «Хочеш грошей - зроби так, щоб людина тобі їх відавали»

Цей тренінг не зробить Вас багатим. Дасть тільки можливість усвідомити значення грошей. Основні відкриття: 1. Для того, щоб діяти частіше за все не вистачає ресурсного стану. На курсі будуть техніки повернення ресурсного стану. 2. Є 4 моделі як люди заробляють гроші. Розуміння цих моделей дає можливість рухатися в правильному напрямку. Усвідомлене опрацювання цих моделей дає широту арсеналу. Я зрозумів свою модель і продовжив її усвідомлено розвивати. Більше вкладаюся в людей. 3. Найчастіше ми намагаємося розвиватися не в своїй моделі. Маючи якісь психологічні перепони на розвиток моделі більш підходящої нам. Інакше Ви вже були б багаті. Я зрозумів які люди мені потрібні в команду, як допомогти їм бути більш ефективними в своїй моделі. 4. Розуміння моделі людини і мотиву дає можливість краще домовлятися з людьми. Покращилась взаємодія з партнерами по бізнесам. 5. Гроші це всього лише умовність. Дуже широко поширена і універсальна. Але теж не абсолютна цінність. Відносини з людьми і навички більш цінний і не відчужується ресурс. 6. Розуміння довгої мети і способу її досягнення дає багато сил і гнучкості в вирішення локальних конфліктів і проблем. Що важливіше ЙОГО або справа і гроші в майбутньому? 7. Коли спілкування вирішує ряд питань і здорово підтримує в настрої.

Марія, учасниця вебінару: «Мій результат від проходження вебінару»

Йшла я на нього більше інтуїтивно. Навіщо йшла? Я не розуміла, що всередині стопорить мене в роботі з цими «папірцями», дискомфорт і практично паніка при зустрічі з значними сумами. Мене гнітило. І другий момент - це бажання знайти комфортну саме для мене нішу для інвестицій.

Що я отримала? Відповіді на ці та інші запитання, більше інформації ніж планувала !!!

1. Я зрозуміла і відчула, до якої категорії за способом отримання грошей я відношуся. Заспокоїлася, і чітко зрозуміла, в якому напрямку мені потрібно рухатися. І ось вже тепер я думаю .. як я не розуміла цього раніше? Це ж само собою зрозуміло!
2. Я кардинально змінила ставлення до грошей, поговорила з батьками, пропрацювала негативні установки в грошових питаннях, придбала корисні навички (тепер вони увійшли в звичку) і так! Це працює! Я дозволила їм приходити!
3. Я отримала відповідь на питання про гроші! Те, чим я займаюся зараз.

Велике вам дякую. Успіхів.