Про гроші програма - як вийти на новий фінансовий рівень
Ссылка на это место страницы: #kurs
Вічно «невистачає грошей»

Коли дуже хочеться новий смартфон або у відпустку, але «немає грошей» і з кожним роком ти працюєш і прикладаєш зусиль все більше, але ситуація не змінюється

Не збільшуються фінанси
Коли все з грошима «непогано», але не так добре, як хотілося б. На відпустку - є, а на нову квартиру - тут вже «запитанячко» ...

День шикуєш, місяць голодуєш

Коли ви ведете себе з грошима, як маленька дитина. Витрачаєте 90% доходів в перші кілька днів після зарплати, а потім місяць перебиваєтеся з хліба на воду

Чого на вебінарі НЕ БУДЕ:

 • Розповідей про те, як дути на воду і вішати на люстру труси червоного кольору, залучаючи у своє життя грошові енергії
 • Методів і технік, як «намузиціровать» на Porsche або надихнути свого чоловіка на те, щоб він «намузиціровал» на Porsche
 • Способів заробити на сумнівних схемах, реклами партнерок и всякого шлаку

Що буде:

 • Практична Інформація по Особистим Фінансам і ефективному відношенню до грошей
 • Результативна Стратегія формування Особистого Фінансового Плану
 • Опрацювання негативних установок і негативних переконань, пов'язаних з грошима
 • Інструкція, як сформувати усвідомлені і дорослі Відносини з Грошима і перестати вести себе, як маленька дитина
 • Ви отримаєте чітке бачення фінансової картини в цілому, зможете пробити фінансову стелю і вийти на новий рівень доходів
Посилання на це місце сторінки: #autor
 • Мене звати Олег Ковтало, мені 32 роки і багато хто знає мене по курсах «Бізнес старту» і «Інтернет маркетингу».
 • Чим більше я працюю, тим більше я бачу, як багато людей - дуже розумних, працьовитих, духовних відчувають проблеми в галузі фінансів. Оточуючі не помічають цього, але вони живуть в своєму замкненому світі, страждаючи від страху, хвилювання, стресу, які стосуються грошей. Вони важко працюють, але не можуть заробити достатньо для того, що б насолоджуватися життям.
 • Основна причина їх страждань - блоки і переконання про гроші і багатство, про які вони навіть не замислюються. Ці переконання повністю визначають їх стан достатку - доходи, заощадження, борги і ін.
 • Я спеціально зібрав і систематизував всі можливості людського організму, які можна використовувати в разі, коли потрібні гроші, для того, щоб з'явилися або самі гроші, або їх джерело. Адже, якщо ви не бачите гроші, це не означає, що їх немає поруч з вами. Гроші є завжди! Багато грошей! Треба тільки, щоб гроші знайшли вас, якщо ви не можете знайти їх.
 • Повірте: це не складно!
 • В результаті я створив програму, в якій я хочу допомогти вам змінити ваше мислення, звільнитися від обмежуючих переконань, пов'язаних з грошима, жити життям вашої мрії!
Посилання на це місце сторінки: #program
Ссылка на это место страницы: #format
Вебінар + «Питання-відповідь»

5 технік для розгону

Онлайн на закритій навчальній платформі

Потрібен тільки смартфон / планшет / комп'ютер і доступ в інтернет

Домашнє

завдания

Які допомагають краще засвоїти матеріал і добитися успіху

Ссылка на это место страницы: #otziv

Відгуки про вебінар
Серія «Про гроші»

Павло Шимков: «Дохід збільшився на кілька сотень (НЕ гривень)»

Досить цікаві техніки, які дали відчутний ефект відразу.

Приходив спочатку, з метою зміцнити свій фінансовий фундамент, щоб не втрачати, а могти примножувати зароблене; також частково зрозуміти, чим в глобальній перспективі я можу зайнятися.

У плані результатів: почав відкладати частину грошей на світле майбутнє, дохід збільшився на кілька доп. тисяч (НЕ рублів), потихеньку почав вибудовувати бізнес з людьми в команді.

 

 

Андрій Семенів: «Для себе виніс багато корисної інформації»

Замість передмови: проходженню тренінгу передували відвідини кількох майстер-класів від Олега на тему фінансового мислення, саме мислення тут ключове слово. З Олегом знайомий давно, і повчитися у нього чомусь новому було дуже цікаво. Тепер про сам вебінар. Дуже незвичайний мікс, робота з внутрішніми станами, мисленням, ілюзіями.

Про себе: мільйонером не став (поки), але для себе виніс багато корисної інформації, яку можу розділити на два типи. Перший мислення якщо не все, то дуже багато чого, відловив у себе, багато тарганів на цю тему, частину з них пропрацював, частина залишилася, але вони перестали бути «невидимими» ы коли вони починають керувати мною я розумію що я передав управління своїм тілом і повертаю його контроль. Другий поведінку, за допомогою завдань зрозумів для себе яка роль мені ближча і як я взаємодію в тій комірці в якій опиняюся. Для себе поки пріоритетним залишив ведення бюджету з плануванням витрат, а також відстеження обмежуючих переконань і роботи з ними.

 

Роман Бісерський: «Хочеш грошей - зроби так, щоб людина тобі їх віддав»

Дуже пізнавальний вебінар мені відкрилися очі як я помилявся стосовно грошей. Яж був як усі звинувачував когось а не себе у моїх проблемах були винні мій роботодавець який не хоче платити мені 1000 дол. зарплати як у Європі а платить 6000 грн. Країна цінами, кохана дружина яка все вимагає гроші на нові туфельки чи спідничку. А загалом я хочу сидіти на дивані і нічого не робити а тільки назначати винних. Хоча винен тут тільки я.

Коломієць Іван: «Хочеш грошей - зроби так, щоб людина тобі їх відала»

Цей тренінг не зробить Вас багатим. Дасть тільки можливість усвідомити значення грошей. Основні відкриття: 1. Для того, щоб діяти частіше за все не вистачає ресурсного стану. На вебінару будуть техніки повернення ресурсного стану. 2. Є 4 моделі як люди заробляють гроші. Розуміння цих моделей дає можливість рухатися в правильному напрямку. Усвідомлене опрацювання цих моделей дає широту арсеналу. Я зрозумів свою модель і продовжив її усвідомлено розвивати. Більше вкладаюся в людей. 3. Найчастіше ми намагаємося розвиватися не в своїй моделі. Маючи якісь психологічні перепони на розвиток моделі більш підходящої нам. Інакше Ви вже були б багаті. Я зрозумів які люди мені потрібні в команду, як допомогти їм бути більш ефективними в своїй моделі. 4. Розуміння моделі людини і мотиву дає можливість краще домовлятися з людьми. Покращилась взаємодія з партнерами по бізнесам. 5. Гроші це всього лише умовність. Дуже широко поширена і універсальна. Але теж не абсолютна цінність. Відносини з людьми і навички більш цінний і не відчужується ресурс. 6. Розуміння довгої мети і способу її досягнення дає багато сил і гнучкості в вирішення локальних конфліктів і проблем. Що важливіше ЙОГО або справа і гроші в майбутньому? 7. Коли спілкування вирішує ряд питань і здорово підтримує в настрої.

Марія, учасниця вебінару: «Мій результат від проходження вебінару»

Йшла я на нього більше інтуїтивно. Навіщо йшла? Я не розуміла, що всередині стопорить мене в роботі з цими «папірцями», дискомфорт і практично паніка при зустрічі з значними сумами. Мене гнітило. І другий момент - це бажання знайти комфортну саме для мене нішу для інвестицій.

Що я отримала? Відповіді на ці та інші запитання, більше інформації ніж планувала !!!

1. Я зрозуміла і відчула, до якої категорії за способом отримання грошей я відношуся. Заспокоїлася, і чітко зрозуміла, в якому напрямку мені потрібно рухатися. І ось вже тепер я думаю .. як я не розуміла цього раніше? Це ж само собою зрозуміло!
2. Я кардинально змінила ставлення до грошей, поговорила з батьками, пропрацювала негативні установки в грошових питаннях, придбала корисні навички (тепер вони увійшли в звичку) і так! Це працює! Я дозволила їм приходити!
3. Я отримала відповідь на питання про гроші! Те, чим я займаюся зараз.

Велике вам дякую. Успіхів.

Ссылка на это место страницы: #tarifs
Посилання на це місце сторінки: #contact