fbpx
Log In

Ця математична формула для мене — краще будь-якої мотивації

Вітання! Мене звати Олег, я веду свій блог. Кожен день я займаюся самоосвітою і своїм блогом — і зараз поясню, чому. Дуже давно я натрапив на вельми цікаву формулу.

Я по своїй суті більше гуманітарій і не люблю точні науки, а тим більше — не намагаюся шукати в цьому прихований сенс, але думаю, ця стаття вас переконає в протилежному.

Суть проста. Беремо 3 числа — 0,99, 1 і 1,01. Саме ці, і ніякі інші, а потім зводимо кожну цифру в 365-ю ступінь (по числу днів в році) і округляємо до сотих:

0,99 ^ 365 = 0,03

1 ^ 365 = 1

1,01 ^ 365 = 37,78

Здається, різниця всього 0,01, але якого розмаху в кінцевому результаті. Іноді ці формули називають «Формула успіху» і «Формула невдачі». Приблизно як в двійковій системі числення — 0 — ніщо, 1 — що-небудь.

Якщо прийняти свої можливості і зусилля за одиницю, то 0,99 — робиш менше того, що можеш зробити, 1 — робиш рівно те, що від тебе вимагається, 1,01 — намагаєшся розвиватися і стрибнути вище голови кожен раз, навіть в самій звичайній і пересічній справі. В будь-якій роботі і творчості працює цей принцип. Наведу простий приклад на книгах.

Ви можете читати по кілька абзаців книги в день, але до кінця року ви не зрозумієте суті книги, не отримаєте користі від її прочитання. Ви можете читати рівно по сторінці, обриваючи думку на останній сходинці, а можете читати кожен день з повним зосередженням до логічного завершення глави — до кінця року ви прочитаєте всю книгу, можливо, навіть кілька.

Я взяв за звичку читати щовечора, за 2 тижні можу осилити книгу на 200 сторінок — і це приголомшливо! Прочитав стільки книг, на які довго дивився з сумом і смутком і виною перед самим собою за те, що я не можу знайти час на них.

Головне — читати дійсно хороші книги. Навіть бестселери можуть бути низькопробними творами і справжньою трансляцією дурниці в наші з вами голови. З книгами треба бути дуже обережними, адже з дитинства нас привчають до того, що книги — це завжди добре, а багато авторів паразитують на цій життєвій установці — так на прилавках з’являються всякі » Непотрібні автори».

Я займаюся самоосвітою і своїм блогом кожен день. Мені здається, саме в цьому криється успіх будь-якої справи. А що ви думаєте з цього приводу залиште свій коментарій?