fbpx
Log In

Найбільша помилка при досягненні мети

Ви ставите 10-15 цілей і намагаєтеся реалізувати все кожен день. Або хоча б зробити щось по кожній цілі протягом дня. Це не правильно.

Давайте розглянемо новачка в спортзалі. Спочатку він ходить на тренування регулярно 2-3 рази на тиждень, викладається по повній, працює до знемоги. Мотивація ллється з вух. Але так не може тривати довго. Через місяць-два запал поступово відходить. 🙁

Так результату не домогтися. Виграє не той, хто героїчно вбиває себе в залі, а той, хто трудиться регулярно. Регулярність важливіше сили. (Y)

Те ж саме відбувається і з цілями. Багато беруться за справу, зваливши на себе навантаження, яке не можуть потягнути.

Ситуація показується при плануванні. Записуєте 20 завдань, які треба сьогодні зробити. Розумієте, що виконати всі за один день неможливо, але все-одно ставите їх.

В протягом дня не виконуєте завдання і відчуваєте себе через це погано. В кінці дня підводите підсумок: що зробили, а що ні із запланованого. Невиконані завдання переносяться на наступний день. А завтра їх стає 30. Так наростає ком. Одного разу напруга стає настільки високим, що ви забуваєте планувати.

Як цього уникнути? Правило одного завдання.

Робіть в день одну задачу. Це ваша денна норма. Якщо зробили одну задачу або якийсь крок по ній — ви вже молодець, похваліть себе. Весь інший день можете ходити і знати, що все в порядку.

Не доводьте себе до знемоги в гонитві за цілями. Ідіть до результату регулярно. Так ви з більшою ймовірністю прийдете до своїх бажаного.

Tagged under

Apologies, but no related posts were found.