fbpx
Log In

5 Думок, що заважають покинути зону комфорту

  1. «МЕНІ ЦЕ НЕ ПОТРІБНО»

Виходити із зони комфорту важко — перш за все, важко морально. Ти свідомо жертвуєш силами і часом на якесь заняття. Саме тому мозок противиться і шукає аргументи — щоб нічого не робити. Адже сидіти на дивані і дивитися телевізор набагато легше, ніж починати вивчати іноземну мову.

Ти повинен розуміти, заради чого ти змінюєшся, чого хочеш досягти і що буде, якщо продовжувати жити колишнім життям. Тоді твоє завзятість і сила духу зростає.

  1. «Я почну ЗАВТРА».

Це одна з найпоширеніших фраз-помилок. Тобі не потрібно чекати відповідного дня. Тобі не потрібен понеділок або Новий рік. Це — прості відмовки, щоб нічого не робити.

  1. «Я НЕ ДУЖЕ ДОБРЕ, ЩОБ ПОЧАТИ»

Ніхто не буває ідеально готовим до будь-чого. У всіх людей на планеті є недоліки, і ти не гірше за них. Переставай будувати з себе жертву і скиглія.

  1. «Зараз не найкращий МОМЕНТ»

Нісенітниця. Ти сам вирішуєш, коли саме буде відповідним. Фраза вище — це просто твоя чергова відмовка.

  1. «Я НЕ ЗНАЮ, ЯК …»

І це не дивно — адже ти тільки на початку свого шляху. Знання не матеріалізуються з повітря. Згадай, адже колись ти не знав, скільки буде 2х2. Але через кілька років ти вже вмів доводити теорему Піфагора.

Таких прикладів, насправді, чимало. Головне, щоб ти зрозумів — виправдання не принесуть тобі нічого хорошого. Вони не поліпшать твоє життя і не запрацюють за тебе грошей.

Tagged under

Apologies, but no related posts were found.