fbpx
Log In

6 звичок через які мозок деградує

Сьогодні я розповім через що ж нашому мозку доводиться прощатися з нейронними зв’язками, як наслідок деградувати:

  1.  Якщо у нас однаковий спосіб життя і картинка навколо рідко змінюється (робота-дім-робота-дім-робота), це загрожує сенсорної депривації і інформаційним голодуванням мозку, що призводить до ослаблення нейронних зв’язків і їх відмирання.
  2.  Надмірне споживання простих вуглеводів балує мозок легким шляхом отримання енергії, розвивається залежність (ми ж пам’ятаємо, що мозок не любить складних шляхів отримання бажаного, і змін).
  3. Постійний вплив негативних чинників на організм призводить до хронічного стресу. Мозок, який перебуває в нескінченній боротьбі за виживання (а стрес це адаптація до виживання) виснажує організм на фізіологічному рівні, як наслідок йому не вистачає важливих елементів для ефективної роботи.
  4. Багато часу приділяти гаджетам, увага стає фрагментарною, обов’язково необхідно знаходити час для digital detox.
  5. Мала кількість годин для сну. Сон необхідний для перезавантаження всієї системи організму, позбавляючи себе сну ми ризикуємо втратити високу концентрацію уваги і погіршити пам’ять, що явно вказує на деградацію мозку.
  6. Використання в повсякденних справах тільки домінуючу руку. Необхідно розвивати міжпівкульна взаємодія. Наприклад, якщо Ви правша, спробуйте їсти суп на обід лівою рукою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.