fbpx
Log In

7 кроків, які допоможуть досягти мети

Ключ до досягнення будь-якої мети — щоденне виконання хоча б однієї дії, яка наблизить вас до бажаного. Зараз я вам покажу як це відбувається у реальності.

У лютому 2003 року американська газета USA Today опублікувала результати одного цікавого дослідження. За рік до цього учасники експерименту поставили перед собою цілі на прийдешній рік. В результаті лише 4% учасників, які не записали свої цілі, змогли їх досягти.  А серед обіцянок у новорічну ніч (записуюся у спортзал, кидаю пити, стаю бізнесменом ) які це зробили письмово досягли  46%.

Проведене дослідження показує, що однієї постановки цілей недостатньо. Необхідний конкретний план по їх досягненню. Скористайтеся спеціальною формулою, яка допоможе вам у розробці плану дій. Особисто я користуюся наступною формулою.

Формула семи кроків

Крок 1

Визначте, чого ви хочете досягти в будь-якій сфері діяльності. Чітко сформулюйте своє бажання і детально запишіть його. Так ви поставите перед собою конкретну мету, яка завжди буде на увазі.

крок 2

Встановіть конкретний термін  для досягнення мети. Якщо це вимагає великої кількості часу, розбийте її на кілька частин. Для кожної проміжної мети також встановіть свій дедлайн.

крок 3

Складіть список всього, що потрібно зробити для досягнення цієї мети. Список можна поповнювати у міру необхідності.

крок 4

Сформуйте план з вашого списку необхідних дій. Розставте пріоритети і визначте, що потрібно зробити перш за все. Деякі дії ви зможете зробити тільки після завершення інших. Розставте їх у потрібній послідовності.

Пам’ятайте про правило 20/80: 20% зусиль дають 80% результату. Не зациклюйтеся на дрібницях, які не принесуть багато користі.

крок 5

Визначте перешкоди, які можуть завадити досягненню мети. Можливо, вам не вистачає певного досвіду або якоїсь інформації. Постарайтеся усунути обмежуючі вас чинники і отримати необхідне.

крок 6

Після попередніх кроків негайно приступайте до роботи. Довіртеся інтуїції і зробіть те, що наблизить вас до мети. Головне — почати рухатися в потрібному напрямку.

крок 7

Сформуйте звичку кожного вечора планувати свій день і щодня виконувати як мінімум одну дію, яка допоможе досягти мети. Ви побачите, що мета цілком досяжна. В результаті з кожним днем ​​вам буде легше рухатися вперед.

Tagged under