fbpx
Log In

6 характеристик успішних людей

Хочете стати успішним? Думайте, як успішна людина, придбайте необхідні звички. Тільки так ви зможете досягти висот, впевнений мотиваційний спікер Брайан Трейсі.

Які саме риси сприяють успіху? Я б виділив шість основних. Пройдіться по цьому списку, щоб дізнатися, які якості вам притаманні, а над якими варто попрацювати.

  1. Амбіційність

Успішні люди впевнені в тому, що вони кращі. Особисто мені це довгий час не вдавалося. Коли я виявляв, що хтось мене в чомусь перевершує, то щиро вірив, що ця людина сама по собі краще мене. Все, що мені залишалося, — бути в його тіні і відчувати себе повним нікчемою.

Це не тільки моя проблема — це проблема суспільства. Ми вважаємо себе негідними кращого життя. Насправді, якщо ви добре і з ентузіазмом виконуєте свою роботу, то заслуговуєте похвали, грошей і визнання.

  1. Мужність

Два найлютіших вороги успіху — страх і сумніви. Успішні люди вміють справлятися зі страхами, зустрічаючись з ними віч-на-віч. Це не означає, що вони в принципі нічого не бояться — просто вони роблять те, що повинні, незважаючи ні на що. Так поступово формується звичка, а страх йде.

  1. Впевненість

Ті, хто багато чого домігся, впевнені в собі, своїй компанії, продукти, послуги та клієнтів. Віра в своє дітище робить їх каталізатором позитивних подій в житті. А ще ними рухають інтерес і пристрасть, наповнюючи їх життя особливим змістом.

  1. Готовність

Успішні люди роблять те, чого не робить звичайна людина, йдуть на жертви, до яких більшість з нас не готове, і отримують результати, про які багато хто з нас можуть тільки мріяти.

А ще вони продумують деталі заздалегідь: готуються до нарад, шукають інформацію, яку можуть використовувати в своєму виступі, вимовляють підготовлену мова вголос. Підіть їхній приклад: «упірніть» глибше, передбачте кожну деталь і можливі зміни ситуації. Якщо ви серйозно підготувалися, це відчують і оцінять всі: і ваша команда, і клієнти, і аудиторія.

  1. Безперервна тяга до утворення

Професіонал ніколи не перестає вчитися, тому успішні люди постійно читають, слухають лекції і відвідують тренінги. Таким чином вони отримують нову, найактуальнішу інформацію та підвищують свій професійний рівень.

  1. Відповідальність

Ми працюємо для себе, і найбільша помилка — думати, що ми робимо це для кого-то другого. Сьогодні одна людина платить нам гроші, а завтра інший. Але ми самі не змінюємося.

Запам’ятайте: ви відповідальні за свою кар’єру, фінанси, сім’ю, тіло, здоров’я. Тільки ви відповідаєте за своє життя. Ви — і ніхто інший. Коли ми по-справжньому усвідомлюємо це, перед нами відкриваються запаморочливі перспективи.

Бути успішним не так складно. Потрібно тільки повірити в успіх і трохи змінити спосіб життя і думок.

Tagged under