fbpx
Log In

ЩО виснажує НАШУ СИЛУ ВОЛІ?

Повсякденне життя повне спокус і відволікаючих моментів, які змушують нас витрачати силу волі. На що ми її витрачаємо?

  1. Контроль над імпульсами

Ми постійно боремося з дозвільними спокусами і робимо свою роботу, хоча замість цього хочеться почитати Facebook або втекти раніше з офісу, щоб зустрітися з друзями.

  1. Контроль продуктивності

Ми робимо максимум, незважаючи на втому.

  1. Контроль поведінки і емоцій

Цього вимагає професійна етика і корпоративні правила. Навіть коли робоча атмосфера напружена або ваші колеги приймають рішення, з якими ви не згодні, ви намагаєтеся не підвищувати голос і не зриватися на оточуючих.

  1. Контроль над думками

Ми зосереджуємося на роботі, незважаючи на різноманітні мрії і фантазії, які з’являються у нас в головах.

 

ЯК ТРЕНУВАТИ І НАКОПИЧУВАТИ СИЛУ ВОЛІ

Але не все втрачено. На відміну від мотивації, силу волі можна зміцнювати, як м’язи. Той же Рой Баумейстер в 1999 році виявив: студенти, які свідомо тренували силу волі, набагато краще справлялися з самоконтролем, ніж ті, свідомо не працював над цим.

  1. Плануйте важливі кроки на ранок

Самоконтроль краще працює вранці, оскільки у вас була вся ніч, щоб поповнити ресурси. Що це означає на практиці? Якщо ви вирішили більше займатися спортом, йдіть на тренування з ранку. Якщо ваша мета — написати книгу або закінчити важливий проект, забронюйте першій годині дня для роботи за комп’ютером.

  1. Управляйте своєю енергією, зберігаючи спокій

Стан спокою робить вас сильнішим. Дослідження довели, що багато людей вважають за краще «високоінтенсивні» емоції, такі як хвилювання або навіть стрес. Подумайте про це: люди п’ють каву, щоб підбадьоритися, і відкладають важливі справи до останньої хвилини, щоб зробити їх на адреналіні.

Однак хвилювання і стрес стомлюють тіло. І чим більше ви втомилися, тим менше у вас сили волі. А значить, потрібно вчитися управляти енергією.

Навіть 15 хвилин духовної практики можуть поповнити запас сили волі

Ви підключаєте свій мобільний телефон до мережі, щоб зарядити його. Зробіть те ж саме з собою. Займіться медитацією, робіть для цього перерву в середині робочого дня. Дослідження довели, що навіть 15 хвилин духовної практики можуть поповнити запас сили волі. Про те як правильно робити медитацію розкажу у наступних статтях а зараз підписуємося і ставимо лайк.

  1. Не беріть на себе занадто багато

Не розпиляйтеся на кілька різних проектів. Якщо ви вирішили худнути, не варто паралельно навчатися грати на гітарі. Виберіть одну мрію і зосередьтеся на її реалізації.

Tagged under

Apologies, but no related posts were found.