fbpx
Log In

У вас вже є все, що потрібно

«Мені потрібно більше грошей. Мені потрібно визнання і повагу. Я хочу успіху і безпеки. Хочу щастя і любові ». Такі думки вам знайомі? Чи думаєте ви: «Якби тільки в мене було …»?

Вам здається, що в житті чогось не вистачає. Ви мрієте, що одного разу  щось з’явиться і все зміниться. У мене для вас погані новини: швидше за все, цього не станеться. Потрібно чітко розуміти, що вам потрібно і чому, в іншому випадку ви приречені відчувати розчарування і незадоволеність.

Пам’ятаю, після закінчення вузу я мріяв тільки про одне — більше заробляти. «Мені б побільше грошей, щоб відчувати себе комфортно. От би я міг зайти в магазин і купити все, що захочу. От би у мене було достатньо грошей, щоб подорожувати … » Але у мене не було чіткого визначення, що таке« достатньо грошей ». Я просто хотів більше.

Так було три роки тому. Зараз я заробляю на 270% більше, ніж тоді. Однак я як і раніше ловлю себе на думці «якби у мене було більше …». Мені важко бути задоволеним життям і тим, що у мене є. Це стосується не тільки фінансів, але і інших сфер. Якщо я не борюся за більшу, мені здається, що відкочується назад.

Якщо ви прагнете до успіху, ваша точка відліку постійно зсувається. Саме тому поняття «досить» не досяжне. Якщо ви амбітні, мотивовані і сфокусовані на досягнення, ви завжди будете говорити собі, що здатні на більше.

Спочатку ви намагаєтеся піднятися на наступну сходинку на шляху до вершини. Але як тільки берете цю планку, мозок тут же намічає більш високу мету. Крім того, ви починаєте порівнювати себе з іншими: «Як він забрався вище, ніж я, та ще так швидко і легко? Чому я не на його місці? »

При цьому ви багато чого не враховуєте. Ви не знаєте, які стартові позиції були у людини, які ресурси він задіяв. Крім того, ви поняття не маєте, що чекає вас нагорі. Ви бачите тільки те, що хтось вас випередив.

Просто повірте, що у вас вже є все необхідне, і це стане вашою реальністю

Ви так посилено концентруєтесь на майбутньому, що втрачаєте з поля зору свої успіхи в цьому. Точно так же ви не цінуєте моменти, коли досягаєте бажаного. Ви досягаєте того, що ще місяць, півроку чи рік тому здавалося нездійсненним. Тепер вам повинно бути досить! Але ні, ви думаєте тільки про те, як забратися ще вище.

Ви не зупиняєтеся після підкорення нової вершини. Або не цінуєте свої досягнення і не насолоджуєтеся перемогою. Втрачаєте досвід і враження, які можете отримати тут і зараз. Ваше справжнє життя проходить повз. Дні зливаються в один нескінченний потік.

Будь ласка, хоча б на мить зупиніться і задумайтеся ось про що. Вашої роботи досить. Грошей достатньо. Вас самих достатньо.

Просто повірте, що у вас вже є все необхідне, і це стане вашою реальністю. В іншому випадку ваше сходження на вершину буде нескінченним. Повірте, що досягнете успіху, коли прийде час. Інакше і бути не може. Ви здатні, розумні й спритні. Ви сильна і цілеспрямована людина.

А поки потрібно просто робити свою роботу. Насолоджуйтесь процесом, припиніть нескінченну гонку за кращими результатами. Кожен день вчіться чомусь новому. Цінуйте те, де ви зараз і як далеко зайшли. У вас вже є все, що потрібно.

Tagged under

Apologies, but no related posts were found.