fbpx
Log In

Про мене

Вітаю вас, мій дорогий читачу. Мене звати Олег. Ось моя коротка характеристика як людини. Мені 34 роки. Оптиміст по життю і менеджер по натурі, люблю організовувати проекти, направляти процеси і мотивувати людей до дій. Маю досвід ведення бізнесу, як вдалого, так і не дуже.

Мої головні захоплення по життю: мені дуже подобається спостерігати, міркувати, експериментувати, і на підставі цього виводити закономірності і принципи життя.

Живу я насиченим життям, багато чого в ній відбувалося, відбувається і буде відбуватися. Було багато:

кризи, удачі,  любов, смерть близьких, помилки, пошуки себе, релігійні потуги і нескінченне число інших життєвих ситуацій. І після такого життєвого досвіду, я задався питаннями: «Навіщо? Куди? Чи потрібно це все? »

Мене осяяла хороша і проста ідея — передати досвід іншим людям.

Для початку я хотів написати «книгу» про знання і міркуваннях з великими текстами і темами, але це виявилося важким процесом — необхідно володіти письменницьким досвідом, а краще талантом, щоб писати багато і правильно.

І потім я вибрав інший формат — польові замітки, як у наукових співробітників або дослідників (подобаються мені різні вчені і дослідники). Міркувань багато не буде, але відповідей буде досить.

Польові замітки — моє резюме з певної тематики, яка включає в себе: спостереження, особистий досвід, розуміння інших авторів, ну і звичайно висновки. Сподіваюся, вам припаде до смаку такий формат: не буде багато складної для засвоєння інформації,  не буде якихось фундаментальних відкриттів або секретних інструкцій до «Перемоги». Це відмінне чтиво насамперед для тих, хто «шукає». Я зі свого боку обіцяю, що ви отримаєте  цікаві думки і корисні поради.

Іноді зустрічатимуться незрозумілі і спеціалізовані слова, але, як і в житті, мені подобається вживати незвичайні терміни для більшої вагомості висловлюваних думок. А ще мені подобається загортати власні думки в цитати (ну що вдіяти зі мною), навіть якщо вони вже і повторюють вислови великих умів людства.

Багато що мені довелося пізнавати на власному досвіді і завдяки розумінню грошових процесів (як хороших, так і не дуже): одержимість, заробіток, бізнес, придбання, бездумні витрати, благодійність та багато іншого. Але поступово я виробив звід правил і простих порад по взаємодії з грошима. Або просто — Кодекс грошей. Одна з моїх цілей в житті: навчити контролювати, примножувати фінанси і пояснити суть грошових законів. Про все це я вам і розповім.

Зазначу також, вся ця тема буде перегукуватися з такими темами як психологія, філософія, математика, і навіть трохи з езотерикою. Адже гроші, як ви самі знаєте — такий об’єкт, який просто папірцем не назвеш.