fbpx
Log In

Поради як позбутися боргів і кредитів

Отже, якщо ви всерйоз налаштовані позбутися боргів і кредитів і вийти із замкнутого кола, то ви повинні почати мислити не так, як мислили до цього.

  1. Перестати фокусувати увагу на кредитах і боргах. Тут працює тільки одне правило — ви притягує в своє життя саме те, про що найбільше думаєте. Оскільки ми завжди думаємо про те, чого боїмося, то і отримуємо ми не те, що хочемо.
  2. Поставити перед собою справжні цілі, які йдуть від душі і є істинно вашими. І це не погашення кредитів, як би ви не намагалися себе обдурити. Досягнення таких цілей завжди приносить і матеріальне благополуччя, яке допоможе і кредити закрити.
  3. Почати викорінювати в собі мислення бідності, негативні установки і блокування.

Вам може здаватися, що ви щиро любите гроші і готові впустити їх в своє життя, але підсвідомі установки можуть доводити абсолютно зворотне.

  1. При роботі з техніками — якщо і потрібні гроші, то чітко вказувати: на яку мету вам потрібні гроші. Більш того — ви можете не вказувати суму, а ось мета повинна бути обов’язково. Це набагато ефективніше працює, ніж мрії про якихось абстрактних сумах, які ваша підсвідомість не приймає.
  2. Дотримуйтесь основних Законів Всесвіту. Тому, що залучити гроші набагато легше, ніж зберегти і примножити. Недотримання елементарних вселенських законів призводить до того, що гроші витікають крізь пальці і їх ніколи не вистачає.
  3. Пам’ятайте про дотримання балансу. Надаючи велику важливість грошей, ви порушуєте Закон рівноваги, і тим самим опиняєтеся в повному безгрошів’ї.
ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
195