fbpx
Log In

Формулювання на купівлю або продажу

 

Найчастіше я бачу питання «як купити» або «як швидше продати» і неважливо що — квартиру, машину або старі речі на Olx.

Для швидкого і успішного продажу вам потрібно чітко сформулювати свій запит в завершеному часі.

Помилка — багато хто сприймає даний час в формулюванні «Я продаю квартиру».

Це некоректно, тому що сам процес продажу може бути довгим. Ваша мета — це вже продаж який відбувся.

Якщо вас цікавить конкретна сума, то завжди залишайте верхню межу відкритою. приклад:

«Я успішно продав квартиру за таку-то суму АБО НАВІТЬ І БІЛЬШУ».

Якщо ви купуєте квартиру (машину) і навпаки, хочете позначити верхню межу покупки, то формулюйте приблизно так: «Я благополучно купив квартиру (машину) за таку-то суму АБО НАВІТЬ МЕНШЕ!».

Якщо ви довго не можете продати свою квартиру — проаналізуйте, яким є ваше ставлення до цієї квартири? Якщо ви з роздратуванням чекаєте моменту, щоб швидше від неї позбутися — поміняйте своє ставлення. Подякуйте подумки своїй квартирі за все хороше, за дах над головою, за чудові спогади. До речі, цей важливий момент стосується так само ситуацій, коли ви мрієте купити нову квартиру, при цьому ненавидите стару. Такі негативні емоції надовго відсувають від вас реалізацію вашого бажання.

Більш того — навіть якщо ви переїдете в нову — там вам теж буде некомфортно. Ваше негативне випромінювання буде притягувати тільки негативні ситуації.

Не втручайтеся в чужі наміри! Не ставте завдань, щоб покупцем стала конкретна людина. Цим ви тільки все ускладнете, адже у того може бути зовсім інший шлях.

Навчіться відпускати своє бажання. Чим більше ви будете надавати важливості і зациклюватися на своїй цілі, тим далі вона від вас відсувається, і обростає все новими перешкодами.

Ваше завдання — правильно позначити свою мету! Як тільки ви її позначили і передали запит Всесвіту — розслабтеся! Все буде в кращому вигляді. Навчіться довіряти Всесвіту — він підбере для вас і кращого покупця, і кращу квартиру (будинок, машину). Ви головне чітко позначте свої параметри.

Дані формулювання ви можете використовувати в будь-яких техніках!

Детальніше про техніки притягування грошей або успіху ви можете ознайомитися на моєму курсі.

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
117