fbpx
Log In

Фінансова лінія життя про гроші

Привіт усі ви знаєте мене по таких курсах як «Старт бізнесу з нуля» а також » SEO Курсі «. Но зараз мова буде і ти про ваші фінанси.

Я  не фінансист і не буду вам розповідати, куди краще вкласти гроші.

Також я не буду давати поради (як це робиться в більшості фінансових книг) відкладати 10% доходу протягом 40 років, щоб забезпечити собі безбідну старість, тому що просто не вірю, що це спрацює в нашій країні (як відомо, у нас може статися що завгодно, наприклад, протягом пари місяців ціни на багато товарів можуть злетіти удвічі), ні слова не скажу про фондові біржі або вкладення в нерухомість та інші фінансові маніпуляції.

Тільки робота з вашими переконаннями і техніки які я перевірив на собі!

Чи можна любити гроші? Що таке психологія бідності? Чому одні люди успішні і щасливі, а інші вічно думають, за що вони мають купити поїсти і як звести кінці з кінцями?

Чому ми концентруємося на грошах і багатстві? Це необхідна умова для того, щоб стати успішною людиною. Подобається вам це чи ні — в світі все тримається на грошах.

Гроші дозволяють вам жити, оплачувати рахунки, купувати їжу, відправляти дітей у школу і так далі. Однак є дещо, чого більшість людей не усвідомлюють.

Візьміть дуже багатих людей — вони дивляться на гроші зовсім не так, як інші. Їх образ мислення дозволяє їм все більше багатіти, в той час як інші страждають і щосили намагаються звести кінці з кінцями.

» Кожному, хто має, то дасться йому, хто ж не має, забереться від нього і те, що він має.»

Євангеліє від Луки, Глава 19, вірш 26

Щоб навчитися мислити як багаті люди, потрібно відправитися углиб своєї свідомості і усунути всі блоки, які можуть бути у вас в відношенні до грошей і багатства. Річ у глибині душі у всіх нас є установки, які говорять нам, наскільки багатими ми можемо бути. Ми з’ясуємо, звідки беруться ці установки і як змінити їх, щоб ви легко могли досягти бажаного рівня достатку — лише завдяки тому, що ваша свідомість тепер очікує це, і у вас не спрацьовує так званий внутрішній антивірус.

Що у вашому житті означаєть Гроші?

 • Неминуче зло, або можливість для реалізації своїх бажань?
 • Як складається ваша фінансова ситуація в кінці місяця ви у плюсі чи глибокому мінусі?
 • Що зараз відбувається у вашому фінансовому житті?
 • Наскільки легко і вільно ви відчуваєте себе в стосунках з грошима?
 • Хотілося б вам змінити свою фінансову ситуацію в кращу сторону?

Ми можемо скільки завгодно хотіти отримати мільйони, зробити відкриття, яке призведе до багатства. А в реальності отримуємо рівно стільки, скільки готові впустити в своє життя на глибинному, підсвідомому рівні.

 • Можливо, у вас все добре в фінансовому плані. Однак, ви відчуваєте, що можете більше і хочете зловити «попутний вітер» фінансової удачі.
 • Можливо, ви відчуваєте «фінансовий опір». При думці про гроші, про те, що їх потрібно заробляти, ви напружуєтеся, з’являється внутрішнє небажання рухатися в цьому напрямку.
 • Можливо, ви відчуваєте страх великих грошей. Ви розвиваєте проекти, все складається успішно. Але, коли приходить час зробити останній крок і «зірвати» належний вам великий куш, ви робите помилки, і все втрачаєте.
 • Можливо, ви вважаєте себе дуже розумним, але при цьому дуже бідні. Менш розумні люди постійно обходять вас у фінансовому плані. Ви з тугою дивитеся, як ваші ідеї реалізують інші.

Якою б не була ваша фінансова ситуація, ви завжди можете поліпшити її, використовуючи практики які я перевірив на собі і можу сказати що вони дають результат. Потрібно навчитися давати своєму мозкові і підсвідомості правильні команди.

Я глибоко переконаний що розібратися в темі грошей і стати забезпеченим набагато легше, ніж вирости як особистість.

Але якщо людина не може цього зробити, то вона починає розповідати казки про те, що усвідомленим і просвітленим громадянам гроші не потрібні. І тоді гроші йому вже несуть ті, хто розвісив вуха під ці фантазії.

Дуже складно заробляти, маючи криві переконання про гроші з дитинства. Які нам насадив радянський союз. Складно витрачати. Складно вкладати.

На кожному з етапів людину чекає тривога і занепокоєння. І навіть фінансові результати приносять лише короткострокову ейфорію.

Ознаки негативних грошових програм:

 • Ви досягли фінансової стелі, вже деякий час ніяк не можете заробити більше грошей, навіть якщо працюєте більше.
 • Немає енергії, сил на великі цілі і великі гроші, втрата інтересу до заробляння грошей і бізнесу в цілому.
 • Якщо заробляєте більше, ніж зазвичай — відразу ж «зливаєте» гроші: витрачаєте на всякі дурниці і непотрібні речі, віддаєте родичам або друзям, втрачаєте …
 • Як тільки заробляєте більше звичайного — виникають «фінансові діри», які вимагають термінового вкладення: хтось захворів, ламається побутова техніка і т.д.
 • Складаємо гроші в банк, накопичуємо невідомо на що — без конкретної довгострокової мети;
 • Не виходить рахувати гроші, вести фінансовий облік, управляти ними — гроші витікають «як вода»;

Тому записуйтеся на безкоштовний 2 денний вебінар «Про гроші» розберемо усіх ваші таракани.

Скачати ТЕСТ і перевірити свій фінансовий рівень. Скачати

ratings_users:
2
ratings_score:
10
ratings_average:
5
views:
71