fbpx
Log In

Біг по колу: що заважає вам добитися успіху?

Ще в дитинстві багато хто мріє, що обов’язково стане успішною і замужньою людиною. Вони візуалізують кінцеву мету і чекають, що все здійсниться само собою. Будь-які невдачі і відхилення від курсу остаточно вибивають їх з колії.

Люди будують плани на життя, зазвичай це виглядає так: школа, вищий навчальний заклад, багатообіцяюча посаду в хорошій компанії, весілля, діти. Але буває, що доля розпоряджається інакше: не вдається вступити до престижного вузу, влаштуватися на бажану роботу, заробити перший мільйон до 30. При цьому мало хто може побачити в невдачах нові можливості. Більшість замикаються в собі або мріють про кращий період, але нічого не роблять. Як залишатися мрійливим реалістом і рухатися вперед?

Я зараз розкрию секрет, як працює Всесвіт. — Він робить все, щоб збувалися наші справжні бажання.

Рецепт:

Розпізнати справжні, а не нав’язані іншими бажання.

Опрацювати страхи і обмежують переконання.

Виконати дію з наміром.

Найскладніші перші два пункти, тому що часто люди плутають свої мрії зі стереотипами, прийнятими в суспільстві, бажаннями батьків. Плюс страхи і обмежують переконання з усіх боків шепочуть: «це неможливо» або «дуже складно». Але все не так. Залежно від того, в чому кожен з нас переконаний, то він і має. З приводу третього пункту: не має значення, що ви робите, головне, напрямок і відповідь на питання «для чого?».

Етап «діяння» і причини бездіяльності

Чому складно перейти від думок до дій? У багатьох до конкретних кроків справа не доходить, при цьому в голові вони продовжують малювати картинки або складати популярну нині карту бажань, яка обіцяє безмежне щастя: «Скрізь так багато інформації про те, що досить візуалізувати, і все само станеться. Але це справжній обман! Мріяти і візуалізувати треба обов’язково, щоб бачити шлях до мети. Але, якщо є страхи і обмежуючі переконання, будеш сидіти, де сидів. Підсвідомість буде тримати всіма можливими способами, щоб негативні моменти виправдати і зміцнити ».

Отже, причин для бездіяльності безліч. Наприклад, страх, що не вийде. Тоді заздалегідь шкода витрачених по дорозі ресурсів, включаючи час. Заздалегідь боїшся заробити звання невдахи.

Тих, хто визнає, що він невдаха, мало. — Та й поки людина жива, все можна змінити в будь-який час. Я б не говорив ні про кого так, особливо якщо є прагнення до кращого.

Якщо ви прийшли туди, де зараз перебуваєте, то ви прийшли туди власними ногами

Або протилежне: «Що, якщо все буде так, як в моїх фантазіях? Наваляться інші турботи, розгрібай їх потім ». І заради чого тоді витрачати сили? Тим більше що в головах засіло переконання, що життя як зебра: смуга біла, смуга чорна.

«Наприклад, людина дуже хоче жити у власному будинку на узбережжі Іспанії. Уявімо, що це їй вдалося. І тут спливають численні родичі або друзі, яких треба кудись подіти, і думки: «Як же мама? Тут я її не залишу, а там з нею жити не хочу. Що скаже подруга? Вона точно буде заздрити. Чи не говорити їй? А як же дружба? »Дуже перебільшений приклад, але страх успіху часом вибудовує більш серйозні бар’єри, ніж реальні складності».

Часто трапляється, що людина прагне виконати чуже бажання, керуючись переконаннями: «так буде круто», «так треба», «так точно буду виконувати на всіх враження».

«Давайте для прикладу візьмемо цей же будинок. «А як же подорожі? Я ж начебто думав кататися по всьому світу і фотографувати комах в різних країнах. Буду відсутні вісім місяців в році, так чи мені потрібна ця нерухомість? Але ж хочу. Як же бути? »Підсвідомість вибирає нічого не робити, тому що так безпечніше».

Біг по колу

Люди ниють, що у них не складається, але насправді бігають по колу своїх думок, перекладають відповідальність на кого завгодно, лише б не відповідати самим. Наприклад: батьки недолюбили, неправильно виховували, травмували, не підтримали або, навпаки, створювали «парникові умови». Держава не допомогла, світова криза трапилася.

«Вихід у мене один: усвідомити, що все відбувається за нашим бажанням, вибору і з нашого дозволу.  Якщо ви прийшли туди, де зараз перебуваєте, то ви прийшли туди власними ногами, роблячи певні дії. Все в світі має причинно-наслідковий зв’язок. Єдине, що можна зробити, — прийняти рішення про те, як чинити те, що не подобається, і почати робити перші кроки в потрібному напрямку ».

Такий жахаючий успіх

Досягати успіху заважає неготовність до нього. Коли людина не знає, що з цим робити. Раптово звалилося багатство, популярність починає дратувати.

Важливо бачити підказки, які буде давати Всесвіт, дізнаватися бажання, користуватися шансами

«Це буває не з усіма, але явище досить поширене. Особливо для покоління, яке виросло в СРСР. Вони звикли боротися, долати труднощі, тому що легко і невимушено буває тільки у «буржуїв» і «ошуканців». Чесною працею успіхів не досягти.

Буває друга сторона, як в анекдоті:

— Яка у тебе мрія?

— Схуднути.

— Так чого ж не худнеш?

— А як жити без мрії?

Перебільшено, але це правда. Величезна кількість людей думають: заживу потім як-небудь, а поки буду брести крізь терни, тому що хтось сказав, що мрія повинна бути недосяжною ».

Як розірвати замкнене коло?

Здійснити такі заходи:

Усвідомте, що причина тільки в вас самих.

Намітьте напрямок, в якому хочете рухатися.

Пропишіть мету і мрію, але не дії. Все одно план не реалізується в більшості пунктів.

Прокидайтеся з думкою про мрію і лягайте спати з думкою про неї. Присвячуйте свій день думок про неї. Тоді Всесвіт почне допомагати і давати підказки.

Кожен день запитуйте себе: «Що я зробив для реалізації бажання?» Якщо нічого, то задавайте додаткове запитання: «Чому?»

Як слідувати плану? Знайдіть причину, по якій хочете змінити або прикрасити своє життя. Пам’ятайте, що час не приходить сам. Він тільки йде, тільки ви можете керувати ним. Важливо бачити підказки, які буде давати Всесвіт, дізнаватися бажання, користуватися шансами і ризикувати. У разі невдачі дякувати за уроки, враховувати помилки і рухатися далі.

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
60