fbpx
Log In

7 помилок бідних, через які вони ніколи не стануть багатими

Більшість бідних людей роблять типові помилки, які заважають розбагатіти. Вони зациклюються на невдачах, шукають винних, залазять в борги. Які ще дії не дозволяють їм стати багатими?

Список помилок бідних, які не дають їм стати багатими, побудований на основі опитувань представників різних верств населення. На перший погляд здається, що все просто, але не кожен здатний себе переробити.

Розтрачання часу даремно

Хоч це і вирізка з коміксу, але це правда

Як приклад можна привести перегляд телевізора. Дивно, але кожна середньостатистична людина щодня проводить перед ним по кілька годин. Переважно, це передачі, що не несуть ніякого смислового навантаження.

Візьмемо до уваги таку ситуацію: весілля знаменитості, зірки. Заради цього ви можете щодня сидіти перед телевізором і дивитися, як іде підготовка. Чому так відбувається?

Можна відповісти, що перегляд телешоу необхідний для того, щоб відволіктися від насущних проблем. Подумайте, як можна вчинити інакше. Краще буде витратити вільний час на вирішення виниклих труднощів. Зіткнутися з ними все одно доведеться.

Перегляд передач новин можна назвати «сучасним опіумом для народу». Новини подейкують десятки разів, непомітно нав’язуючи глядачеві потрібну точку зору. Краще скористатися інтернетом, і детально ознайомитися з подіями дня, загостривши увагу на одній, найбільш важливій темі.

Величезну кількість часу відбирають комп’ютерні ігри, перегляд відеороликів і безладне безперервне клацання сторінок в інтернеті.

«Коли ми проводимо час із задоволенням, ми витрачаємо його даремно», — Джон Леннон, засновник і учасник групи The Beatles.

Це не означає, що не треба відпочивати взагалі, але необхідно знати міру, віддаючи перевагу спорту, театру, читанню книг, самоосвіті.

Пошук винних

Американський експерт з саморозвитку

Людина, яка не може розбагатіти, завжди здатна знайти того, хто винен у її невдачах. Звинувачують батьків, шкільних вчителів, сусідів, державу — кого завгодно, забуваючи про себе.

Але, тільки сконцентрувавши увагу на своїх сильних і слабких сторонах, можна домогтися успіху. Починати треба з себе, хоча це інколи важко. Наше життя залежить від того, як ми реагуємо на події, що відбуваються. Треба критично ставитися до невдач і думати, що можна самому змінити.

Неувага до свого здоров’я

Для більшості людей багатство — це шлях до успіху, а успіх можна порівняти зі щастям. Однак складно бути щасливим, якщо є серйозні проблеми зі здоров’ям.

Уникнути цього дозволять регулярні медичні огляди і корисні звички. Правильно харчування, чистка зубів, своєчасний сон, відмова від куріння — все це додає сил.

Щорічні обстеження дозволять виявити захворювання на ранній стадії. Це прискорить лікування і знизить матеріальні витрати на лікарські препарати. Легше, простіше і дешевше запобігти хворобі, ніж її лікувати.

Можна навести приклад смерті відомої артистки радянського і російського кіно Анни Самохіної. В кінці листопада 2009 р у неї був виявлений рак шлунка 4-й стадії, а 8 лютого 2010 року вона померла болісною смертю. Захворювання забрало її життя через те, що було виявлено занадто пізно.

Постійне життя в кредит

«Бажання мати все і відразу» — ще одна проблема бідної людини, яка не може стати багатою. Брати кредит для покупки того, що не зможе принести ніякого доходу — сильний оман.

Кредитування можна назвати розтратою грошей, ще до того, як вони зароблені. Це груба помилка, яка ніколи не дозволить людині стати багатою. Вона починає думати, що нездатна заробити необхідну суму, щоб забезпечити своє існування. Так відбувається пасивне психологічний вплив, що вселяє головні симптоми бідності.

Нерозбірливість у знайомствах

Бідна людина оточує себе такими ж, як і вона. Існує думка, що кожен з нас — це щось спільне, взяте від 4 людей з його близького оточення.

Для того щоб стати багатшим, в першу чергу потрібно допомогти собі і завести знайомства з «корисними» людьми. Спілкування з ними має «підстьобувати», направляючи до подальшого перспективного прогресу.

Корисно спілкуватися з тими, у кого великий досвід, хто досяг певного результату в бізнесі. Позитивно впливають на нас освічені люди, інтелектуали, цілеспрямовані творчі особистості. Чи не з кожним вийде стати друзями, але перебуваючи з ними поруч, можна багато чому навчитися.

При цьому бідна людина, яка спілкується з друзями дитинства і хоче стати багатою, повинна дотримуватися 2 правила:

Не боятися виділитися тим чи іншим вчинком.

Вчасно виявити свій прихований потенціал і почати розвиватися в кращу сторону.

Це дозволить вирватися із замкнутого кола і піднятися на щабель вище.

Лінь

Це один з основних вад сучасного жителя мегаполісу. Складно не бути таким у світі, наповненим інноваційним обладнанням, здатним замінити людину практично у всьому.

Найбільша помилка бідних — очікування удачі, виграшу в лотерею, несподіваної спадщини. Але, що легко прийшло — швидко йде. Починати боротися з лінню можна з елементарного відмови від переглядів телевізора, або проводження вечорів в інтернеті.

Заняття справою, яку ви ненавидите

Якщо у вас відбувається те ж саме, терміново міняти роботу

Сюди не слід відносити домашні справи: миття посуду, приготування їжі тощо. Торкаються теми, що стосуються професійної діяльності.

Робота, яка не приносить задоволення, завжди буде  тягарем і тиснутиме в психологічному сенсі. На такій роботі складно зробити кар’єру, вона відбирає сили, стає причиною стресів. Якщо є бажання будь-що розбагатіти, то треба намагатися займатися тим, що подобається. Трапляється, що навіть хобі переростає з справжній бізнес, тому що до нього ставишся з любов’ю.

ratings_users:
3
ratings_score:
14
ratings_average:
4.67
views:
136